قانون مندی کسب و کار اینترنتی

لطفا قبل از خرید به موارد زیر توجه فرمایید :

قبل از ثبت سفارش،اطلاعات درج شده برای محصول مورد نظر خود را به دقت مطالعه فرمایید.

 • به هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات از نوشتن مواردی از قبیل (رنگ،طرح و سایز)اکیدا خودداری شود.
 • اگر از خرید خود منصرف شده اید در اسرع وقت با واحد پشتیبانی تماس گرفته و اعلام انصراف نمایید.چنانچه سفارش شما وارد مرحله بسته بندی نشده باشد لغو می گردد در غیر این صورت شما می توانید از دریافت محصول خودداری نمایید.
 • حتما هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد.در صورت وجود مغایرت قبل از دریافت سفارش با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند.دریافت محصول به منزله تایید سفارش شما می باشد.
 • رساننده مرسوله هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای سفارشات ارسالی ندارد.
 • از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان(انعام،پول برگشتی و…) به رساننده مرسوله جدا خووداری فرمایید.
 • خسارات ناشی از عدم آگاهی و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات بر عهده بازار بزرگ نمی باشد.

روش های خرید محصولات به دو شکل زیر امکان پذیر می باشد:

 1. پرداخت درب منزل: در این روش شما هزینه سفارش خود را درب منزل به مامور پست و یا پیک تحویل خواهید داد.
 2. پرداخت آنلاین: در این روش شما به درگاه بانک متصل خواهید شد و بعد از پرداخت هزینه،محصول برای شما ارسال می شود و شما هیچ هزینه ای را به مامور پست پرداخت نخواهید کرد.
تذکر 
 1. در صورت پرداخت آنلاین،محصول مورد نظر شما شامل تخفیف خواهد شد.
 2. درصورت عدم موفقیت در پرداخت آنلاین و کسر مبلغ ،مبلغ کسر شده ظرف مدت 72 ساعت به حسابتان بازگردانده خواهد شد.

مدت زمان ارسال:

 • مدت زمان ارسال سفارشات پیکی در شهر تهران 1 الی 2 روز کاری و در شهرستانها 3 الی 5 روز کاری می باشد.
 • مدت زمان ارسال سفارشات پستی در شهر تهران 3 الی 4 روز کاری و در شهرستانها 5 الی 7 روز کاری می باشد.

هزینه ارسال و بسته بندی:

هزینه ارسال و بسته بندی سفارشات پستی مطابق تعرفه های شرکت پست جمهوری اسلامی ایران محاسبه می شود.

شرایط بازگشت محصول:

اگر کالای خریداری شده معیوب باشد:

 • معیوب بودن کالا باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا به واحد پشتیبانی بازار بزرگ از طریق شماره های مندرج در فاکتور اطلاع داده شود تا مشکل شما در سیستم ثبت گردد و هماهنگی های لازم صورت پذیرد.
 • اگر کالای خریداری شده از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد:
 • وجود مغایرت باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا به واحد پشتیبانی اطلاع داده شود تا هماهنگی های لازم جهت رفع مشکل صورت پذیرد.

تذکر

 1. تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار می باشد.اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا،موجودی کالا به اتمام برسد، فروشگاه به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می نماید. بدیهی است در صورت اختلاف قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی،مابه التفاوت محاسبه می گردد.
 2. اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت آن در مراحل تعویض و مرجوعی به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی کند و فروشگاه در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ گونه تعهدی نداشته و تعهد بازپرداخت وجه کالا(درج شده در فاکتور) به مشتری را می پذیرد.

به هنگام برگشت محصول خود به موارد زیر توجه داشته باشید :

ارسال فاکتور به همراه کالای برگشتی الزامی است.نوشتن هرگونه توضیحات،آدرس و یا هر مورد دیگری بر روی فاکتور ،پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت مرجوع را از بین خواهد برد.(در صورت لزوم،توضیحات خود را در برگه ای جداگانه ارائه دهید)

 • هزینه برگشت کالا پس از تاییدیه کارشناسان مربوطه ظرف مدت 5 الی 7 روز کاری به حسابتان واریز می گردد.
 • هزینه برگشت کالا به غیر از پست سفارشی بر عهده مشتری می باشد و شرکت تعهدی در قبال این هزینه ها(هزینه پست پیشتاز،پست ویژه،تیپاکس و…)ندارد.
 • هزینه پست سفارشی بر اساس تعرفه های شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت می گردد و ارسال تصویر رسید پستی به کارشناسان پشتیبانی الزامی می باشد.

تذکر:پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی،در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود،همان محصول برای مشتری ارسال می شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده ی مشتری خواهد بود.در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد،فروشگاه هیچ گونه مسوولیتی نخواهد داشت